درباره‌ی ما

موسسه مشاوره دکتر صیادی

دکتر لیلا صیادی بیش از ۲۰ سال است که در زمینه مشاوره تحصیلی فعالیت خود را آغاز کرده است و بعد از کسب تجارب ارزشمند وشناسایی مشکلات و نیازهای منطقه اقدام به تاسیس موسسه مشاوره دکتر صیادی نموده است.

از جمله زمینه های فعالیت موسسه مشاوره دکتر صیادی می توان به مشاوره تحصیلی، انتخاب رشته برای داوطلبان کنکور سراسری، مشاوره شغلی، کنترل استرس ومدیریت آن و برگزاری دوره های انگیزشی و …. اشاره کرد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

یادگیری موثر

مطالعه زیاد نشانگر یاد گرفتن و ارتقاء علمی باشد چراکه ما معتقدیم یادگیری باید موثر بوده و روشهای آن نیز باید به دانش آموز و مطالعه کننده آموزش داده شود.

i

دوره های آموزشی

نیازسنجی و دقت به نیازهای دانش آموزان ما را بر آن می دارد که با ایجاد و تشکیل دوره های آموزشی مرتبط با این نیازها به دانش آموزان جهت رسیدن به اهداف خود کمک کنیم.

v

استعداد یابی

ما با صحبت و گفتگو با دانش آموزان و گوش دادن به حرفهای آنها و همچنین بررسی سوابق تحصیلی و علائم آن ها به آنها کمک خواهیم کرد استعدادهای خود را شناسایی و در راه شکوفایی این استعدادها موفق باشند.

جامعه‌ای قدرتمند

اعتقاد ما بر این است که موفقیت انفرادی نیست فردی می تواند موفق شود و از این موفقیت خود استفاده کند که در یک محیطی موفق تمامی افراد آن موفق هستند زندگی کنند پس جهت رسیدن به اهداف خود سعی کنیم اهداف جامعه خود را نیز دنبال کنیم.

مربیان و مدسان

در این موسسه از مربیان و مدرسین مجرب استفاده می شود و همچنین در صورت نیاز  به دانش آموز مربیان و مدرسین مجرب معرفی میگردد.

تست‌زنی

در تست زنی علاوه بر داشتن علم به تکنیک ها و روش های نیاز است است که به هنر تست زنی معروف است این تکنیک ها را ما به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید در کنکور و آزمون های تستی موفق عمل نمایید.

هدف اصلی ما

داشتن یک مرکز مشاوره توانا و پیشرفته با تمامی امکانات مدرن جهت برآورده ساختن نیازهای منطقه و جوابگویی به تمامی مراجعین در زمینه های مختلف از مهمترین اهداف ما می باشد.  که به تبع آن رضایتمندی تمامی مراجعین لازمه رسیدن به این هدف تعالی می باشد. چرا که ما معتقدیم برای پیشرفت باید در جامعه پیشرفته و یکدست زندگی کرد.

  • تدریس موضوعی
  • دوره‌های علمی
  • تست‌زنی حرفه‌ای

بیایید  با هم یاد بگیریم!

یادگیری کارکردی است که با آن، دانش، رفتارها، توانمندی‌ها یا انتخاب‌های نو یا موجود به ترتیب، درک یا تقویت و اصلاح می‌شوند، که شاید به یک تغییر بالقوه در ترکیب دادهها، عمق دانش، رویکرد یا رفتار نسبت به نوع و گسترهٔ تجارب منجر شود.

۳۷۷۳-۸۲۸۳ (۰۴۱)

info@doctorsayadi.ir