خدمات ما

رزرو زمان مشاوره 

برای رزرو زمان مشاوره بایستی ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا به حال در سایت ثبت نام نکرده بایستی ابتدا عضو سایت شده و سپس به حساب کاربری خود شوید که جهت ورود می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

البتهدر صورت عدم عضویت با اولین رزروی که انجام دهید بصورت اتوماتیک برای شما فرم عضویت پر شده و نام کاربری و پسورد به شما ایمیل خواهد شد.

Loading...

روان‌شناسانی همچون هانس معتقد بودند آن‌چه که به نظر می‌رسد، می‌تواند تحت تاثیر رویدادهای محیطی قرار گیرد.

مربـیان

دوره‌ها

تست‌ تـمرینی

نحوه لغو وقت رزرو شده

کنسل کردن رزرواسیون

اگر شما قبلاً زمان مشاوره را برای خود رزرو کرده اید و متاسفانه  نمی توانید در زمان مقرر به مرکز مشاوره مراجعه نمایید و خواهان کنسل کردن این قرار ملاقات هستید می توانید ۲۴ ساعت مانده به زمان ملاقات از جدول فوق نسبت به لغو کردن قرار ملاقات اقدام نمایید در این صورت تمامی وجه پرداختی طی ۴۸ ساعت به حساب شما واریز خواهد شد. اما اگر کمتر از ۲۴ ساعت به زمان ملاقات، زمان داشته باشید و نسبت به لغو قرار ملاقات اقدام کنید ۱۰ درصد از وجه شما ما به عنوان حق لغو مرکز مشاوره از شما کسر و مابقی طی ۴۸ به حساب شما واریز خواهد شد متاسفانه در فاصله کمتر از یک ساعت مانده به زمان ملاقات امکان لغو قرار ملاقات وجود ندارد.

پس از لغو ملاقات از جدول بالا شما می توانید با منشی موسسه مشاوره تماس گرفته شماره حساب خود را جهت واریز اعلام نمایید.

بیایید  با هم یاد بگیریم!

یادگیری کارکردی است که با آن، دانش، رفتارها، توانمندی‌ها یا انتخاب‌های نو یا موجود به ترتیب، درک یا تقویت و اصلاح می‌شوند، که شاید به یک تغییر بالقوه در ترکیب دادهها، عمق دانش، رویکرد یا رفتار نسبت به نوع و گسترهٔ تجارب منجر شود.

۳۷۷۳-۸۲۸۳ (۰۴۱)

info@doctorsayadi.ir