خدمات ما

زمان های رزرو شده

در جدول زیر زمانهای رزرو شده در مرکز مشاوره دکتر صیادی نمایش داده میشود جهت مشاهده بایستی ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. جهت ورود به سایت می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

این امکان برای شما فراهم شده است که در صورت بروز مشکل یک ساعت مانده به زمان رزرو شده خود قرار ملاقات را لغو. جهت استرداد مبلغ واریزی میتوانید با دفتر مرکز مشاوره تماس بگیرید

روان‌شناسانی همچون هانس معتقد بودند آن‌چه که به نظر می‌رسد، می‌تواند تحت تاثیر رویدادهای محیطی قرار گیرد.

مربـیان

دوره‌ها

تست‌ تـمرینی

نحوه لغو وقت رزرو شده

کنسل کردن رزرواسیون

اگر شما قبلاً زمان مشاوره را برای خود رزرو کرده اید و متاسفانه نه نمی توانید در زمان مقرر به مرکز مشاوره مراجعه نمایید و خواهان کنسل کردن این قرار ملاقات هستید می توانید ۲۴ ساعت مانده به زمان ملاقات از جدول فوق نسبت به لغو کردن قرار ملاقات اقدام نمایید در این صورت تمامی وجه پرداختی طی ۴۸ ساعت به حساب شما واریز خواهد شد. اما اگر بعد از ۲۴ ساعت زمان ملاقات ایمان داشته باشید و نسبت به لغو لغو قرار ملاقات اقدام کنید ۱۰ درصد از وجه شما ما به عنوان حقوق ترم مرکز مشاوره از شما کسر و مابقی طی ۴۸ به حساب شما شما واریز خواهد شد شد متاسفانه در فاصله کمتر از یک ساعت مانده به زمان ملاقات امکان دالاهو قرار ملاقات وجود ندارد.

پس از لغو ملاقات از جدول بالا شما می توانید با منشی جلسه مشاوره تماس گرفته شماره حساب خود را جهت واریز اعلام نمایید.

بیایید  با هم یاد بگیریم!

یادگیری کارکردی است که با آن، دانش، رفتارها، توانمندی‌ها یا انتخاب‌های نو یا موجود به ترتیب، درک یا تقویت و اصلاح می‌شوند، که شاید به یک تغییر بالقوه در ترکیب دادهها، عمق دانش، رویکرد یا رفتار نسبت به نوع و گسترهٔ تجارب منجر شود.

۳۷۷۳-۸۲۸۳ (۰۴۱)

info@doctorsayadi.ir