خدمات آنلاین

مشاوره آنلاین

موسسه مشاوره دکتر صیادی با داشتن کادر مجرب و متخصص برای رفاه کاربران و دانش آموزان و دانشجویان اقدام به ارائه خدمات مشاوره آنلاین می نماید. دیگر نیاز نیست شما به دنبال یک موسسه مشاوره بگردید و زمان ارزشمند خود را برای رجوع به این موسسات تلف نمایید. چرا که با رزرو  وقت از مشاوران  ما در اولین فرصت ممکن در کمترین زمان به بهترین مشاوره با کمترین هزینه دست پیدا خواهید یافت.

شما با رزرو وقت مشاوره آنلاین و مشخص کردن موضوع مورد نیاز برای مشاوره بهترین متخصص در این زمینه در خدمت شما خواهد بود. و بسته به نوع مشاوره با استفاده از بسترها ارتباط آنلاین مانند ارتباط صوتی و یا تصویری و حتی در برخی موارد با استفاده از کلاس های میتینگ جهت تبادل اطلاعات و استعداد یابی در خدمت شما خواهیم بود.

مشاوره آنلاین این امکان را برای شما فراهم می نماید که بدون نیاز به مراجعه به موسسه و همچنین در هر زمان معقول بدون در نظر گرفتن محدودیت های مشاوره حضوری و همچنین بدون اتلاف وقت رفت و برگشت و حتی با هزینه کمتر از هزینه مشاوره حضوری به مشاوران ما دست یابی داشته باشید و حتی می توانید در صورت نیاز با اعضای خانواده در جلسه حضور یابید.

 

خدمات آنلاین ما

مشاوره تربیتی

شامل مشاوره در زمینه تربیتی

حاظر جوابی، شیطنت بیش از حد، سر به هوا بودن، ناهنجاری هایی مانند ناخن جویدن، پرخاشگری، مسائل مربوط به سن بلوغ و … .

مشاوره تحصیلی

شامل مشاوره در زمینه تحصیلی

افت تحصیلی، عدم نتیجه گیری به نسبت میزان مطالعه، نحوه مطالعه، کاهش استرس، عدم دقت دانش آموز به درس و مطالب ارائه شده، نحوه مطالعه هر یک از دروس و همراهی والدین با دانش آموزان، نکات مهم در مورد تغذیه و تحصیل و … .

مشاوره آنلاین کنکور

کنکور و انتخاب رشته

شامل مشاوره برای داوطلبان کنکور

برنامه ریزی درسی، برنامه برای تغذیه مناسب، استعداد سنجی، مشاوره پیش انتخاب رشته جهت مطالعه دروس موثر، مشاوره در زمینه اولویت مطالعه دروس در زمان باقی مانده و … .

معرفی خدمات آنلاین ما

ما به خود می بالیم که توانسته ایم اعتماد شما را جلب نماییم و درصد رشد ارائه خدمات در زمینه های مختلف که در دوره های ۶ ماهه را  بصورت مقابل مشاهده می کنید که نشان دهنده رضایت مشتریان از خدمات ما می باشد  و ما نیز هزاران مرتبه بیشتر از اعتماد آنها کمال تشکر را داریم.

  • مشاوره تحصیلی برای والدین
  • مشاوره کنکور
  • تست زنی و کنترل استرس

بیایید  با هم یاد بگیریم!

یادگیری کارکردی است که با آن، دانش، رفتارها، توانمندی‌ها یا انتخاب‌های نو یا موجود به ترتیب، درک یا تقویت و اصلاح می‌شوند، که شاید به یک تغییر بالقوه در ترکیب دادهها، عمق دانش، رویکرد یا رفتار نسبت به نوع و گسترهٔ تجارب منجر شود.

۳۷۷۳-۸۲۸۳ (۰۴۱)

info@doctorsayadi.ir