خبرها و منابع رایگان

مشاوره تحصیلی دبیرستان

مشاوره تحصیلی دبیرستان

در طول تحصیل حائز اهمیت ترین و طلایی ترین تصمیم دانش آموز به انتخاب رشته او مربوط می گردد، که با دریافت مشاوره تحصیلی دبیرستان این مراحل از زندگی او نیز با توجه به انتخاب درست با موفقیت گذر خواهد کرد.

مشاوره تحصیلی در بناب

مشاوره تحصیلی در بناب

مشاوره تحصیلی امروزه نقش پررنگی را در موفقیت و یا عدم موفقیت افراد ایفا می کند. اما نکته اینجاست که آیا امکانات و متخصصین کافی در زمینه مشاوره تحصیلی در شهرستان بناب وجود دارد یا خیر؟ …

تندخوانی و درک بالا

تندخوانی و درک بالا

تندخوانی یک مهارت بسیار باارزش در مطالعه است و ارتباط نزدیکی با درک و فهم راحت‌تر مطالب دارد. هدف از آموزش تندخوانی سریعت بخشیدن به مطالعه و درک بهتر مطالب است. با اعمال تندخوانی در هنگام مطالعه می‌توان دشوارترین مطالب را هم در کوتاه‌مدت خواند و به‌خاطر سپرد.

نحوه برخورد والدین در صورت درس نخواندن فرزند

نحوه برخورد والدین در صورت درس نخواندن فرزند

یک از مشکلاتی که والدین با فرزندان خود دارند عدم درس‌خواندن فرزندانشان است. درس نخواندن کودکان و نوجوانان از بروز مشکلاتی نشات می‌گیرد که باید ریشه‌یابی شود و با رفتار درست والدین  و درمان اساسی مشکلات حل شود.

بیایید  با هم یاد بگیریم! 

یادگیری کارکردی است که با آن، دانش، رفتارها، توانمندی‌ها یا انتخاب‌های نو یا موجود به ترتیب، درک یا تقویت و اصلاح می‌شوند، که شاید به یک تغییر بالقوه در ترکیب دادهها، عمق دانش، رویکرد یا رفتار نسبت به نوع و گسترهٔ تجارب منجر شود.

۳۷۷۳-۸۲۸۳ (۰۴۱)

info@doctorsayadi.ir